Życzenia Wielkanocne

„Noc wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,
kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa
pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci,
zapala w sercach wierzących nadzieję.”
                               św.Jan Paweł II

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne
przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech czas przeżywania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w domach rodzinnych umocni w nas przekonanie o obecności Boga pośród nas i o Jego działaniu przez drugiego człowieka. Zmartwychwstanie Chrystusa pokonało wszelkie zło i w tej prawdzie pokładamy naszą nadzieję. Aby cud Zmartwychwstania był naszym udziałem – naszym osobistym cudem. Niech miłość, radość i dobro będą zawsze obecne w Waszym życiu.

Proboszcz Parafii
                                                                                                         w Turzym Polu